Крісло геймерське офісне ігрове K&M чорно-біле з підставкою для ніг
Офісне крісло відзначається високою ергономічністю, яке складається з дуже хорошого механізму TILT з регулюванням нахилу спинки, зручних підлокітників, плавного регулювання висоти та висувної підставки для ніг.
Крісло ідеально підходить для тривалої роботи за письмовим столом або багатогодинних розваг.
Ідеально підходить як для офісу, так і для домашніх умов. Поєднання високої ергономіки та сучасного та елегантного дизайну порадує навіть найвибагливіших користувачів.
Колір: чорно-білий
Матеріал: мікросітка + тканина + ABS
Регулюється висота сидіння
Регульований нахил сидіння
Регульовані підлокітники - нахил зі спинкою
Колеса: прогумовані
Блокування положення: вертикальне
Регульована висота: 107 - 115 см
Навантаження: 120 кг
Ширина: 57 см
Висота спинки від поверхні сидіння: 75 см
Глибина сидіння: 51 см
Ширина сидіння: 48 см
Механізм TILT дозволяє нахиляти та фіксувати спинку в положенні, обраному користувачем. Це властивість, яку повинен мати кожен хороший офісний стілець
Плавне регулювання висоти сидіння за допомогою окремого важеля.
Розсувна підніжка дозволяє нам змінити положення всього за кілька секунд, підвищуючи тим самим комфорт роботи або відпочинку, покращуючи кровообіг.
Сучасне поліефірне волокно, головне завдання якого - забезпечити належну вентиляцію тіла і зберегти шкіру сухою
Завдяки повітропроникності, амортизаційним властивостям і гнучкості сітка забезпечує достатній комфорт
Сітчаста тканина дуже міцна і стійка до розривів
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | K&M |
| Страна производитель | Польша |
| Наличие спинки | Да |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные |
| Ортопедические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Да |
| Эргономичный подголовник | Да |
| Подставка для ног | Да |
| Габаритные размеры кресла | |
| Вес кресла | 16 кг |
| Ширина кресла | 57 см |
| Глубина кресла | 48 см |
| Высота с учетом спинки | 115 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 44 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 52 см |
| Высота посадочной части кресла | 50 см |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | металл |
| Основной обивочный материал | Сетка |
| Размеры спинки и сидения | |
| Ширина сиденья | 48 см |
| Глубина сиденья | 51 см |
| Ширина спинки | 46 см |
| Высота спинки | 75 см |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Угол наклона спинки кресла | Да |
| Поворот подлокотника под углом (вокруг своей оси) | Нет |
| Угол наклона подголовника | Нет |
| Регулировка поясничного валика | Да |
| Механизм качания | Нет |
| Синхромеханизм | Нет |
- Цена: 4 600 ₴










