Дорожній рюкзак WINGS, можна використовувати в школі, на роботі та під час коротких поїздок. Ідеально підходить як ручна поклажа в літаку.
Рюкзак має містке основне відділення з вбудованою кишенею для 17-дюймового ноутбука, що захищає техніку від подряпин і ударів під час транспортування.
Рюкзак оснащений зручною системою перенесення AIR COMFORT SYSTEM, що забезпечує циркуляцію повітря. М'яке наповнення контурних підтяжок і задньої сторони забезпечує комфорт в будь-яких умовах і правильне прилягання рюкзака.
Матеріал поліестер 250D забезпечує високу стійкість до пошкоджень, стирання та впливу атмосферних факторів.
Матеріал: 100% поліестер 250D
Підкладка: 100% поліестер
Ємність: 18 л
Вага: 750 г
Внутрішні розміри приблизно 45x27x15 см
Зовнішні розміри приблизно 46 x 30 x 18 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WINGS |
| Страна производитель | Польша |
| Объем | 18 л |
| Вес | 0.75 г |
| Количество лямок | 2 |
| Вентиляция спины | Сетка |
| Цвет | Красный |
| Состояние | Новое |
| Глубина | 18 см |
| Ширина | 30 см |
| Высота | 46 см |
| Материал | Полиэстер |
- Цена: 490 ₴









